متن کامل خبر


 
برگزاری دومین کنفرانس بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی در دانشگاه

خلاصه خبر: دومین کنفرانس بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی با رویکرد "توسعه و فناوری"، یکم اسفندماه در سالن اجتماعات جابرابن حیان دانشگاه برگزار شد.

دومین کنفرانس بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی با رویکرد "توسعه و فناوری"، یکم اسفندماه در سالن اجتماعات جابرابن حیان دانشگاه برگزار شد.
دومین کنفرانس بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی با هدف گردآوری تلاش‌های نظری و اجرایی صورت پذیرفته در این حوزه و ارتقای کمی و کیفی ساختارهای معماری ایرانی اسلامی، یکم اسفندماه حول محورهای معماری و شهرسازی ایرانی- اسلامی، هوش مصنوعی و روش های نوین طراحی، انرژی، معماری و شهرسازی پایدار، مدیریت و برنامه ریزی، معماری منظر و هنرهای محیطی، میراث فرهنگی و طبیعت و گردشگری، در سالن اجتماعات جابرابن حیان دانشگاه برگزار شد.
همچنین در حاشیه برگزاری کنفرانس، فرآیند و راهکارهای اجرایی کردن ایده ها از زمان ترسیم ایده در ذهن تا مرحله اجرا در قالب برگزاری کارگاه های آموزشی در اختیار علاقمندان قرار گرفت.
گفتنی است دومین کنفرانس بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی پنجم اسفند ماه در شهر مشهد، با برگزاری مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به کار خود پایان خواهد داد.

1 اسفند 1394 / تعداد نمایش : 1243