متن کامل خبر


 
دهمين كنفرانس دانشجويي مهندسي معدن برگزار مي شود

خلاصه خبر: دهمين كنفرانس دانشجويي مهندسي معدن با شعار تعامل صنعت و دانشگاه، شكوفايي معدني ، هفتم تا نهم ارديبهشت ماه 95 در دانشگاه كاشان برگزار مي شود.

دهمين كنفرانس دانشجويي مهندسي معدن با شعار تعامل صنعت و دانشگاه، شكوفايي معدني ، هفتم تا نهم ارديبهشت ماه 95 در دانشگاه كاشان برگزار مي شود.
برگزاري همايش و سمينارهاي علمي تلاشي در راستاي اغناء روحيه جستجوگري و كاوشگري جامعه علمي دانشگاهي براي كسب معلومات و اطلاع از يافته هاي جديد در عرصه علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری همایشها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و رو در روی پژوهشگران و محققین و علم آموزان و ایجاد زمینه ای برای فعالیتهای جمعی کمک شایانی می نماید.
در این بین کنفرانس های علمی دانشجویی محملی برای محققان و پژوهشگران، به ویژه دانشجویان است تا بتوانند فعالیت ها و یافته های علمی خود را در محلی مناسب، در معرض ارایه و استفاده دیگران قرار دهند.
کنفرانس های علمی دانشجویی مهندسی معدن از سال 1378 توسط دانشکده فنی دانشگاه تهران در تهران برگزار گردید و امسال نيز دهمين دوره اين كنفرانس به همت انجمن علمی مهندسی معدن دانشگاه کاشان در این دانشگاه برگزار خواهد شد .
دهمین دوره کنفرانس دانشجویی مهندسی معدن در روزهای هفتم ،هشتم و نهم اردیبهشت ماه سال 1395 با حضور دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه و همچنین شرکت مراکزمعدنی و صاحبان صنایع و معادن در دانشگاه کاشان برگزار می شود و محفل بسیار خوبی برای ایجاد یک ارتباط بین علم و فناوری روز با صنایع و معادن ایران و بهره گیری از آن برای پیشرفت هرچه بیشتر این حوزه است .
آخرين مهلت ارسال مقالات 15 بهمن ماه 94 و آخرين فرصت ثبت نام بيستم فروردين ماه 95 مي باشد و اعلام نتايج داوري نيز تا 25 بهمن ماه خواهد بود.
دانشگاه تربيت مدرس، دانشگاه تهران،‌ دانشگاه اميركبير، دانشگاه زنجان،‌ دانشگاه لرستان،‌ دانشگاه يزد، دانشگاه اروميه و ... در برگزاري اين كنفرانس مشاركت دارند.
علاقه مندان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت اين كنفرانس به نشاني www.10smec.ir مراجعه نمايند.

26 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 1476