متن کامل خبر


 
برگزاري مراسم جشن پيروزي انقلاب اسلامي در دانشكده منابع طبيعي و علوم دريايي

خلاصه خبر: همزمان با دهه مبارك فجر و برگزاری آیین ها و برنامه های متنوع در پاسداشت این ایام؛ مراسم جشن بزرگ انقلاب، بيستم بهمن ماه با حضور دانشگاهیان و تنی چند از مسئولان شهرستان نور، در محل سالن اجتماعات دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی برگزار شد.

همزمان با دهه مبارك فجر و برگزاری آیین ها و برنامه های متنوع در پاسداشت این ایام؛ مراسم جشن بزرگ انقلاب، بيستم بهمن ماه با حضور دانشگاهیان و تنی چند از مسئولان شهرستان نور، در محل سالن اجتماعات دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی برگزار شد.
سخنراني و خیرمقدم دکتر ریاحی رییس دانشکده، سخنرانی حجت الاسلام چالوئی رییس اداره اوقاف شهرستان، پخش کلیپ های انقلاب و هنرنمایی گروه هنری؛ بيان خاطرات روزهای انقلاب و زنده نگاه داشتن یاد ونام شهیدان والامقام از برنامه هاي اين مراسم بود.

 جشن پيروزي انقلاب اسلامي در دانشكده منابع طبيعي و علوم دريايي

جشن پيروزي انقلاب اسلامي در دانشكده منابع طبيعي و علوم دريايي

در پایان به برندگان مسابقات کتابخوانی دانشجویی با محوریت انقلاب اسلامی (فصل اول و سوم کتاب مبانی نظری بیداری اسلامی )، برگزیدگان مسابقات عکس دانشکده و قاریان قرآن بین دو نماز ظهر و عصر هدایایی تقدیم شد و چند نفر از پرسنل خدوم شرکتی و دو تن از بازنشستگان دانشکده نیز به نحوی شایسته مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

25 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 1248