متن کامل خبر


 
افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه

خلاصه خبر: همزمان با دهه مبارك فجر و سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي،‌ برخي از پروژه هاي تكميل شده دانشگاه با حضور رييس، هيات رييسه و مسئولان دانشگاه، بيستم بهمن ماه به بهره برداري رسيد.

همزمان با دهه مبارك فجر و سي و هفتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي،‌ برخي از پروژه هاي تكميل شده دانشگاه با حضور رييس، هيات رييسه و مسئولان دانشگاه، بيستم بهمن ماه به بهره برداري رسيد.
در اين مراسم كه ابتدا در سالن شوراي دانشگاه برگزار شد، دكتر احمدي ريس دانشگاه ضمن تبريك ايام الله دهه فجر و تقارن آن با افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه اظهار داشت: بسيار خوشحالم كه در اين ايام مبارك، شاهد به ثمر رسيدن تلاش هاي همكاران خستگي ناپذير دانشگاه هستيم و تمامي آنها از روساي پيشين دانشگاه، مهندسان، مديران،‌كارمندان، كارگران و همه اساتيد گرانقدر دانشگاه به دليل تلاش ها و حمايت هاي آنان در انجام اين پروژه ها تشكر و قدرداني مي كنم.
وي افزود: امروز شاهد به ثمر رسيدن پروژه هايي هستيم كه تعدادي از آنها بيش از ده سال پيش آغاز شده بود و امروز به بهره برداري خواهد رسيد. ما با اولويت بندي و تجميع منابع براي پيشبرد مهم ترين پروژه ها و تاخير در برخي از پروژه هاي كمتر تاثيرگذار و با اولويت كمتر، توانستيم پروژه هاي متعددي را با منابع محدود به ثمر برسانيم.

افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه

افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه

وي خاطر نشان كرد: پروژه هاي عمراني تكميل شده آماده افتتاح حدود 18 هزار متر مربع با اعتبار هزينه بيش از 22ميليارد تومان مي باشد كه شامل احداث، تجهيز و محوطه سازي خوابگاه شهيد احمدي روشن در دانشكده كشاورزي، بازسازي و صنعتي شدن آشپزخانه مركزي دانشگاه، احداث ساختمان خوارزمي، توسعه ساختمان پرديس فني و مهندسي و بخشي از دانشكده مكانيك، تكميل و تجهيز سالن هاي اجتماعات دانشكده هاي علوم انساني و علوم پايه، تكميل پروژه سرمايش سالن شهيد چمران، احداث و استقرار اورژانس و سلف سرويس و نمازخانه دانشكده كشاورزي و بازسازي اساسي خوابگاههاي جنبشي و خلوتي دانشكده كشاورزي مي باشد.
وي خاطر نشان كرد: تمامي ساخت و سازها در دانشگاه در شورايي متشكل از متخصصان معماري، شهرسازي، عمران و مديريت اجرايي، مديريت مي شوند و اميدواريم اين توسعه و استقرار نظام كالبدي دانشگاه متناسب با طرح جامع راهبردي دانشگاه انجام شود.
در ادامه دكتر محمدزاده معاون پشتيباني و منابع انساني در سخناني به معرفي پروژه هاي آماده افتتاح پرداخت و گفت: از كل 22 ميليارد تومان هزينه انجام شده براي پروژه هاي تكميل شده فوق، حدود 9 ميليارد از درآمدهاي عمومي دانشگاه و بيش از 12 ميليارد نيز از درآمدهاي اختصاصي و تسهيلات بانكي تامين شده است و 66 هزار متر مربع فضا نيز در دست احداث است كه از جمله اين پروژه ها مي توان به احداث ساختمان و تجهيز دانشكده مديريت و اقتصاد، دانشكده علوم زيستي، دانشكده علوم دریايي نور، احداث و تجهيز فاز دوم دانشكده علوم پايه پزشكي، ‌احداث گلخانه تحقيقاتي دانشكده كشاورزي، احداث و تكميل واحد بين الملل و توسعه و تكميل ساختمان پارك علم و فناوري اشاره كرد.

افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه

افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه

در ادامه، مراسم افتتاح خوابگاه شهيد احمدي روشن و اورژانس، سلف سرويس و نمازخانه دانشكده كشاورزي با حضور خانواده شهيد مصطفي احمدي روشن به صورت زنده از طريق ويدئو كنفرانس پخش شد.
دكتر طالبي رييس دانشكده كشاورزي در اين مراسم ضمن تشكر از حمايت هاي مسئولان دانشگاه در انجام پروژه هاي مذكور ابراز اميدواري كرد: وضعيت رفاهي، فرهنگي، آموزشي و پژوهشي دانشكده كشاورزي روز به روز ارتقا يابد.
وي افزود: خوابگاه شهيد احمدي روشن با زيربنايي حدود 3700 متر مربع به دست خواهر شهيد احمدي روشن كه از دانش آموختگان دانشكده كشاورزي هستند افتتاح شد.
در ادامه و پس از پخش كليپ معرفي پروژه هاي آماده افتتاح، رييس و هيات رييسه دانشگاه، مسئولان، مهندسان و پيمانكاران پروژه هاي عمراني دانشگاه، از آشپزخانه مركزي و ساختمان خوارزمي بازديد كردند.

20 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 1364