متن کامل خبر


 
مسائل اجتماعی و شهری را حل، و با پرداختن به مسائل جهانی کشور را در جهان سرافراز کنید

خلاصه خبر: رییس دانشگاه در مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه که پانزدهم بهمن ماه در مجموعه ورزشی دانشگاه برگزار شد با بیان این مطلب گفت: مسرورم از این که جوانان ارزنده ‌ای از این دانشگاه فارغ ‌التحصیل شده ‌اند که همگی با نشاط و با اعتماد به نفس بالا امروز وارد جامعه اسلامی و ملی می‌ شوند تا ان ‌شاالله از دست یافته ‌های خود بهترین ارمغان را برای خود و میهن اسلامی رقم بزنند.

 

رییس دانشگاه در مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه که پانزدهم بهمن ماه در مجموعه ورزشی دانشگاه برگزار شد با بیان این مطلب گفت: مسرورم از این که جوانان ارزنده ‌ای از این دانشگاه فارغ ‌التحصیل شده ‌اند که همگی با نشاط و با اعتماد به نفس بالا امروز وارد جامعه اسلامی و ملی می‌ شوند تا ان ‌شاالله از دست یافته ‌های خود بهترین ارمغان را برای خود و میهن اسلامی رقم بزنند.
در این مراسم که با حضور اعضای هیات رییسه، اعضای هیات علمی، دانش آموختگان برگزار شد، رییس دانشگاه با اشاره به تعداد فارغ التحصیلان این دوره گفت: در مراسم امروز از 1700 فارغ‌ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد و 540 فارغ التحصیل مقطع دکتری تقدیر می شود. همچنین امروز فارغ ‌التحصیلان ارشد و دکتری رسما از دانشگاه تربیت مدرس جدا شده و وارد جامعه اسلامی برای کمک به پیشرفت علم و تکنولوژی و سرافرازی میهن اسلامی می ‌شوند.
دکتر احمدی با تاکید به شعار ما می توانیم ادامه داد: این جشن به عنوان یک خاطره بسیار خوب در افکار همه دانش ‌آموختگان و همچنین همه خانواده‌ های آنان باقی خواهد ماند و من امیدوارم در سال‌های آینده آن چیزی که دانشگاه برای این عزیزان به ارمغان آورده افق ‌های بلندی را در جلوی این جوانان عزیز بگذارد و جامعه کشور را به پیشرفت برساند.

رییس دانشگاه در جشن دانش آموختگان

وی خطاب به فارغ‌ التحصیلان گفت: شما باید گام‌ های خود را استوار برداشته و با همکاری و مشورت از اساتید دانشگاه و دیگر دانشجویان سختی ‌ها را برطرف و راه موفقیت خود و کشورتان را به دست آورید. شما با تحقیق و پژوهش ‌هایی که همت گماردید به این باور رسیدید که مسائل سخت و پیچیده زندگی را می‌ توانید حل کنید.
رییس دانشگاه در ادامه توصیه های خود به فارغ التحصیلان گفت: شما دانش ‌آموختگان این دانشگاه با توکل بر خدا، صبر و کار تیمی می ‌توانید مسئله ما می‌توانیم را در معرض ظهور بگذارید و از همکفری و تکیه بر دیگر دانشجویان با رعایت ارزش ‌های معنوی و همچنین دانشگاهی و تفکر مبتنی بر دین الهی مشکلات را حل کنید.
وی تاکید کرد: ما در این دانشگاه یک زندگی دانشجویی را به شما عرضه کردیم تا بعد از این وقتی وارد جامعه سخت ‌تر می ‌شوید بتوانید با مسائل مختلف دست و پنجه نرم کنید و من مطمئنم که سرمایه ‌های این دانشگاه راه خودش را پیدا می ‌کند و با اعتماد به نفس و تجزیه و تحلیل مسائل به آنچه که برای زندگی ‌شخصی ‌اش و جامعه برنامه ریزی کرده، دست می ‌یابد.
احمدی با اشاره به توانمندی فارغ التحصیلان گفت: شما دانش‌ آموختگان قادرید که مسائل اجتماعی و شهری را حل کنید و با پرداختن به مسائل جهانی کشور را در جهان سرافراز کنید.
رییس دانشگاه در ادامه بیان داشت: فارغ‌ التحصیلان این دانشگاه باید با پیروی از رهبر معظم انقلاب و پشتیبانی از میهن اسلامی و همچنین همبستگی ملی افتخارات خود را تکمیل و با ترویج و آموزش علم، باعث فخر کشورمان در میان ملل دنیا باشند.
وی با اشاره به آمادگی گرفتن طرح های نو در پارک علم و فناوری تاکید کرد: ما از درگاه خداوند به خاطر فراهم کردن این محیط باید سپاس گزار باشیم و من همچنین آمادگی خود را برای گرفتن طرح‌ های نو در پارک‌ علم و فناوری اعلام می دارم و امیدوارم شرکت ‌های دانش ‌بنیان با همکاری ‌های شما دانش‌ آموختگان و اساتید دانشگاه به موفقیت‌ های متعالی دست یابند.

17 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 1203