متن کامل خبر


 
برگزاری مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه

خلاصه خبر: مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه پانزدهم بهمن ماه در مجموعه ورزشی دانشگاه برگزار شد.

 

مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه پانزدهم بهمن ماه در مجموعه ورزشی دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم که با حضور اعضای هیات رییسه، اعضای هیات علمی و دانش آموختگان دانشگاه برگزار شد، در ابتدا رییس دانشگاه در سخنانی به مسئولیت های فردی و اجتماعی دانش آموختگان اشاره کرد. پس از آن دکتر فریدون مهبودی کارآفرین نمونه کشورمان با موضوع کار و توسعه‌ یافتگی کشور با تفکر کار گروهی و مشورت سخنرانی کرد.
از ویژگی های منحصر بفرد این مراسم اجرای بخش های مختلف آن به دست دانش آموختگان پیشین دانشگاه بود. در ابتدا پس از قرائت آیات قرآن مجید و اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران با هنرنمایی گروه موزیک سپاه، سرودی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر توسط این گروه اجرا شد. در ادامه نماهنگ دانشگاه تربیت مدرس پخش شد.

برگزاری مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه

مجری این برنامه دکتر مجید آقاعلیخانی عضو هیات علمی دانشگاه و از دانش آموختگان پیشین بود. در ابتدای مراسم رییس دانشگاه سخنرانی کرد. پس از سخنرانی رییس دانشگاه، دکتر مهبودی کارآفرین نمونه کشور به عنوان سخنران ویژه مراسم به بیان راه های کارآفرینی و موفقیت پرداخت.
دکتر الپیس مسیحی دیگر عضو هیات علمی دانشگاه، نوازنده پیانو که سال های گذشته در دانشگاه تحصیل می کرد، قطعاتی بومی و نوستالژی برای حاضران نواخت که مورد تشویق و توجه حضار قرار گرفت.
برخی از دانش آموختگان قدیمی دانشگاه نیز در این مراسم حضور داشتند. مصطفی کواکبیان که پیش از این دانش آموخته دانشگاه بود در جمع میهمانان حضور یافته بود.
دکتر نجفقلی حبیبی از روسای پیشین دانشگاه نیز به عنوان میهمان ویژه در جمع مدعوین حضور داشت. رییس دانشگاه در پایان مراسم یادمان سردر دانشگاه را به وی اهدا کرد.
پس از قرائت سوگندنامه اسامی دانش آموختگان ممتاز شاهد و ایثارگر، ممتاز فرهنگی و منتخب غیرایرانی و دانش آموختگان رتبه اول قرائت شد و از آنان با حضور رئیس دانشگاه، معاونان و روسای برخی دانشکده ها تقدیر به عمل آمد.

برگزاری مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه

پس از تقدیر که از بخش های جذاب این مراسم بود کلیپ برگزاری جشن در سال های قبل دانشگاه پخش شد.
گلریز، خواننده ارزشی کشورمان به اجرای قطعات انقلابی که برای همه یادآور خاطرات دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بود پرداخت که با تشویق حاضران همراه شد.
پایان برنامه ادای احترام به شهدای گمنام جنگ تحمیلی و اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء بود که حال و هوای معنوی به خداحافظی فارغ التحصیلان داد.
عکس های یادگاری فارغ التحصیلان در جای جای دانشگاه و سردر دانشگاه هم از صحنه های دیدنی بود که فضای با نشاطی را در دانشگاه بوجود آورده بود.

برگزاری مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه

برگزاری مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه


برگزاری مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه

برگزاری مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه

17 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 4031