متن کامل خبر


 
جشنواره ادبی حیات در دانشگاه تربيت مدرس برگزار می‌شود

خلاصه خبر: اولین دوره جشنواره ادبی حیات، در حوزه ی ادبیات داستانی و نمایشی با حضور چهره‌های ادبی و هنری در ارديبهشت‌ماه سال 95 در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

اولین دوره جشنواره ادبی حیات، در حوزه ی ادبیات داستانی و نمایشی با حضور چهره های ادبی و هنری در ارديبهشتماه سال 95 در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
کورش عنبری دبیر این جشنواره در مورد اهداف جشنواره حیات به خبرنگار ما گفت: توجه دادن نویسندگان ادبی به مسائلی که حیات زمین و از آن مهم تر حیات بشری را مورد تهدید قرار داده اند، محوری ترین هدف این جشنواره است.
عنبری افزود: توجه ویژه به بخش ادبیات کودک و کمک به رشد این بخش از ادبیات داستانی و همچنین معرفی بخش مسابقه داستان خوانی برای اولین بار در کشور یکی از وجوه متمایز این جشنواره است.
وي خاطر نشان كرد: جشنواره حیات به صورت سالانه برگزار خواهد شد و در هر دوره موضوعی ویژه در ارتباط با حوزه حیات اجتماعی انسان مورد توجه خواهد بود و اولین دوره جشنواره حیات دغدغه بحران آب و توجه به الگوی بومی صرفه جویی در مصرف آب را دارد.
گفتني است شبكه اجتماعي هنر و فرهنگ تيوال، همشهري بچه ها، شركت مديريت منابع آب ایران، بنياد شعر وادبيات داستاني ايران و سازمان حفاظت از محیط زیست ايران از جمله حاميان اين جشنواره هستند.
علاقه مندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت جشنواره به نشاني www.hayatfestival.ir مراجعه و يا با دبیرخانه جشنواره به شماره 82883190-021تماس حاصل نمايند.

7 بهمن 1394 / تعداد نمایش : 1562