متن کامل خبر


 
مدیر جدید مرکز نشر دانشگاه منصوب شد

خلاصه خبر: طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه و به پیشنهاد معاون پژوهشی و فناوری، دکتر سید نجم الدین امیرشاه کرمی به سمت مدیر مرکز نشر آثار علمی دانشگاه منصوب شد.

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه و به پیشنهاد معاون پژوهشی و فناوری، دکتر سید نجم الدین امیرشاه کرمی به سمت مدیر مرکز نشر آثار علمی دانشگاه منصوب شد.
در این حکم كه به امضاي دكتر محمد تقی احمدي رسيده، آمده است:نظر به تعهد و شايستگي جنابعالي، به سمت مدیر مرکز نشر آثار علمی منصوب مي شويد. اميد است با اتکال به پروردگار متعال و در نظر گرفتن برنامه راهبردي دانشگاه، با تدبیر و عزم قوی و مدیریت جهادی و بهره مندی از الگوهای اقتصاد مقاومتی و با تدوین مقررات و تهیه برنامه های جامع و مؤثر در هدایت ظرفیت و توان علمی دانشگاه برای تدوین و انتشار مجلات علمی- پژوهشی و تألیف و تصنیف کتاب های مرجع دانشگاهی همت نموده و در پیشبرد اهداف دانشگاه موفق و مؤيد باشيد.
همچنين سرپرست دانشگاه ضمن پذیرش استعفای دکتر جواد نیستانی مدیر پيشين مرکز نشر، در نامه اي جداگانه از تلاش و خدمات صادقانه وي در زمان تصدي مدیریت مرکز مذکور، تقدیر و تشكر كرد.
گفتنی است دکتر سید نجم الدین امیرشاه کرمی استادیار گروه انیمیشن دانشکده هنر و معماری و دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته تصویر متحرک از انگلستان است.

23 دی 1394 / تعداد نمایش : 1665