متن کامل خبر


 
انتصاب عضو هیأت علمی دانشگاه در شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی

خلاصه خبر: با حکم معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر جواد حاتمی به سمت عضو کارگروه علوم تربیتی شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی منصوب شد.

با حکم معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر جواد حاتمی به سمت عضو کارگروه علوم تربیتی شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی منصوب شد.
با حكم دكتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر جواد حاتمی عضو هیأت علمی دانشگاه به مدت 2 سال به سمت عضو کارگروه علوم تربیتی در شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی منصوب شد.
در بخشی از اين حکم آمده است: در اجرای ماده 9 آیین نامه شورای عالی برنامه ریزی آموزشی به منظور پشتیبانی و ارائه خدمات کارشناسی و مشورتی در امر برنامه ریزی، بر اساس پیشنهاد شورای تحول و ارتقاء علوم انسانی و نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم برای مدت دو سال به سمت عضو کارگروه علوم تربیتی در شورای تحول منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از خرد جمعی و تعامل و هم اندیشی با تمامی اعضای گروه، انجمن های علمی و افراد صاحب نظر در انجام امور محوله بر اساس شرح وظایف مصوب موفق باشید.
گفتنی است دکتر جواد حاتمی دانشیار گروه علوم تربیتی دانشکده علوم انسانی است. وی دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی از دانشگاه تبریز و مدرک کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی از دانشگاه علامه طباطبایی و دکتری تخصصی در گرایش برنامه ریزی درسی از دانشگاه تربیت مدرس می باشد. دکتر حاتمی همچنین دوره تحقیقاتی نرم افزارهای آموزشی را در دانشگاه کوئینزلند استرالیا گذرانده است.
وی که هم اکنون مدیریت دفتر نظارت، ارزیابی و بهینه سازی عملکرد دانشگاه را به عهده دارد، در چندین طرح کشوری در زمینه برنامه ریزی درسی و آموزشی به عنوان مجری یا همکار حضور فعال داشته است که از آن جمله می توان به اجرای طرح ملی طراحی نظام ارزشیابی، اعتبارسنجی و تضمین کیفیت آموزش عالی» نهاد رياست جمهوري در سال 92 اشاره کرد.
دکتر حاتمی تا کنون حدود 70 مقاله تخصصی در همایش های داخلی و خارجی ارائه کرده و یا در مجلات بین المللی به چاپ رسانده است.

23 دی 1394 / تعداد نمایش : 2205