متن کامل خبر


 
انتصاب عضو هیأت علمی دانشگاه در کمیته تخصصی آموزش عالی

خلاصه خبر: با حکم معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دکتر سید عباس شجاع الساداتی به سمت عضو کمیته تخصصی علوم و فناوری نانو گروه میان رشته ای دفتر برنامه ریزی آموزش عالی منصوب شد.

با حکم معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دکتر سید عباس شجاع الساداتی به سمت عضو کمیته تخصصی علوم و فناوری نانو گروه میان رشته ای دفتر برنامه ریزی آموزش عالی منصوب شد.
با حكم دكتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر سید عباس شجاع الساداتی به مدت 2 سال به سمت عضو کمیته تخصصی علوم و فناوری نانو گروه میان رشته ای دفتر برنامه ریزی آموزش عالی منصوب شد.
در بخشی از این حکم آمده است: "در اجرای ماده 9 آیین نامه شورای عالی برنامه ریزی آموزشی به منظور پشتیبانی و ارائه خدمات کارشناسی و مشورتی در امر برنامه ریزی و نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم برای مدت دو سال به سمت عضو کمیته تخصصی دفتر برنامه ریزی آموزش عالی منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از خرد جمعی و تعامل و هم اندیشی با تمامی اعضای گروه، انجمن های علمی و افراد صاحب نظر در انجام امور محوله بر اساس شرح وظایف مصوب موفق باشید."
گفتنی است دكتر سيد عباس شجاع الساداتي دارای مدرك كارشناسي شيمي از دانشگاه اصفهان و كارشناسي ارشد و دكتراي تخصصي در رشته مهندسي شيمي گرايش بيوتكنولوژي ازدانشگاه بيرمنگام انگلستان است. وی از سال 1367 در دانشگاه تربيت مدرس به آموزش، پژوهش و فعالیت اجرايي مشغول می باشد. دکتر شجاع الساداتي بالغ بر 200 مقاله علمي چاپ شده در مجلات معتبر بين المللي و داخلي دارد همچنین تعدادي اختراع در داخل و خارج از كشور به ثبت رسانده است.

23 دی 1394 / تعداد نمایش : 1583