متن کامل خبر


 
شیوه نامه تمدید تحصیلی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد تصویب شد

خلاصه خبر: در جلسه شورای آموزشی دانشگاه که روز سه شنبه بیست و چهارم آذرماه سالجاری با حضور معاون، مدیران و مسئولین آموزشی دانشگاه برگزار شد، شیوه نامه تمدید تحصیلی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ورودی سال تحصیلی 95-1394 و پس از آن، مطرح و پس از بررسی به تصویب رسید.

در جلسه شورای آموزشی دانشگاه که روز سه شنبه بیست و چهارم آذرماه سالجاری با حضور معاون، مدیران و مسئولین آموزشی دانشگاه برگزار شد، شیوه نامه تمدید تحصیلی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ورودی سال تحصیلی 95-1394 و پس از آن، مطرح و پس از بررسی به تصویب رسید.

در این جلسه معاون آموزشی دانشگاه با توجه به برخی مشکلات آموزشی مشترک در بین دانشگاه های برتر کشور، خواستار تدوین تفاهم نامه مشترکی بین دانشگاه های بزرگ و برتر برای همکاری در حوزه آموزش شد. دکتر جلالی همچنین به اهمیت استفاده از گروه های آموزشی تخصصی در ارائه دروس تخصصی در سطح دانشگاه اشاره کرد.

در بخش دیگری از جلسه شورای آموزشی، دکتر کلباسی ضمن ایراد گزارشی از دروس تکراری ارائه شده در نیمسال اول تحصیلی سال 94-93 در هر دانشکده، به وضعیت برنامه ریزی دروس نیمسال دوم 95-1394 دانشکده های مختلف در سامانه آموزشی اشاره کرد و خواستار نظارت جدی معاونین آموزشی دانشکده ها بر اجرای مصوبات شورای آموزشی در خصوص ادغام دوره ها، رعایت حد نصاب کلاس ها، عدم ارائه دروس تکراری و .... شد.

در پایان جلسه شورای آموزشی دانشگاه شیوه نامه تمدید تحصیلی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد ورودی سال تحصیلی 95-1394 و پس از آن با توجه به ابلاغ آئین نامه جدید کارشناسی ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مطرح و پس از بررسی با اصلاحاتی به تصویب رسید و مقرر شد به دانشکده ها ابلاغ گردد.

20 دی 1394 / تعداد نمایش : 1083