متن کامل خبر


 
پنج عضو هيات علمي دانشگاه در میان برترین‌های علمی كشور جای گرفتند

خلاصه خبر: فدراسیون سرآمدان علمی ایران، نام 100 نفر از سرآمدان علمی كشور را جهت حمایت از دستاوردهای علمی و پرداخت گرنت های پژوهشی معرفی كرد.

فدراسیون سرآمدان علمی ایران، نام 100 نفر از سرآمدان علمی كشور را جهت حمایت از دستاوردهای علمی و پرداخت گرنت های پژوهشی معرفی كرد.
دكتر مسعود گرشاسبی،‌ دكتر میرفضل اله موسوی،‌ دكتر علی مرسلی، ‌دكتر سهراب سنجابی و دكتر یدالله یمینی، ‌5 عضو هیات علمی دانشگاه هستند كه نام آنها در میان صد سرآمد علمی كشور كه از سوی فدراسیون سرآمدان علمی ایران معرفی شده است،‌ به چشم می خورد.
این فدراسیون بر اساس آیین نامه خود و برای حمایت از دستاوردهای علمی معتبر به افراد معرفی شده،‌ گرنت های پژوهشی و آزمایشگاهی پرداخت می كند.
گفتنی است معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در اردیبهشت ماه سال 94،‌ اقدام به تدوین آیین نامه حمایت از دستاوردهای علمی معتبر و راه اندازی فدراسیون سرآمدان علمی ایران با هدف دستیابی به مرجعیت علمی جهانی كرده است. مطابق این آیین نامه به افرادی با دستاوردهای علمی معتبر، برگزاری رویدادهای داخلی معتبر، انتشار مقاله در مجلات معتبر، ‌ارائه سخنرانی در كنگره های معتبر بین المللی،‌ شركت در دوره های مطالعاتی معتبر و ... مبالغ تشویقی پرداخت می گردد.
پژوهشگران و محققان كشور می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر و چگونگی استفاده از این حمایت ها به آدرس اینترنتی www.isef.ir مراجعه نمایند.

20 دی 1394 / تعداد نمایش : 2970