همایش‌ها و نشست‌ها


 


در دانشگاه برگزار مي شود
كرسي آزاد انديشي با عنوان" آلودگي هواي تهران؛ چالش ها و راهكارها "
كرسي آزاد انديشي با عنوان آلودگي هواي تهران؛ چالش ها و راهكارها در راستاي برنامه هاي مربوط به طرح تحول راهبردي دانشگاه برگزار مي شود.
 ١٣٩٥/١٢/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولين همايش ملي كشاورزي و كارآفريني" برگزار شد
"اولين همايش ملي كشاورزي و كارآفريني" با هدف ارايه دستاوردهاي نوين علمي در زمينه كارآفريني در حوزه‌هاي مختلف كشاورزي، شبکه¬سازی و توسعه فرصت¬های تبادل تجارب کارآفرینی در رشته‌هاي مختلف كشاورزي و با معرفی و تجلیل از دانشجویان و دانش‌آموختگان كشاورزي کارآفرین، بیستم بهمن ماه در دانشكده كشاورزي دانشگاه برگزار شد.
 ١٣٩٥/١١/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
هم اكنون در حال برگزاري است:
دومين دوره مسابقه حرف حساب پايان نامه
دومين دوره مسابقه سراسري حرف حساب پايان نامه با عنوان "ارائه پایان‎نامه در سه دقیقه " امروز 27 بهمن ماه در سالن اجتماعات استاد مطهري دانشگاه در حال برگزاري است.
 ١٣٩٥/١١/٢٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی اهداف ژئوپلیتیکی ترکیه در روابط با اتحادیه اروپا
سفیر جمهوری ترکیه در کشورمان می‌گوید که اقتصاد ترکیه وضعیتی بسیار بهتر از کشورهایی دارد که یک دهه پیش به اتحادیه اروپا پیوستند. وی تأکید دارد که ترکیه نمی‌خواهد باری بر دوش اتحادیه اروپا باشد بلکه به آن کمک خواهد کرد.
 ١٣٩٥/١١/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در نشست اختتامیه فاز اول اجرای طرح تحول راهبردی، از دست اندرکاران اجرایی تقدیر شد
نشست اختتامیه فاز اول اجرای طرح تحول راهبردی با حضور هیأت رئیسه دانشگاه واعضای کمیته راهبری، 25 بهمن ماه در سالن اجتماعات شهید مطهری برگزار و طی آن از مدیران وکارشناسان واحدهای PMO معاونت ها و حامیان بسته های موفقیت نیمسال اول تقدیر شد.
 ١٣٩٥/١١/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>