اخبار > كتابخانه مركزي دانشگاه 24 ساعته به دانشجويان خدمات می دهد


 


  چاپ        ارسال به دوست

كتابخانه مركزي دانشگاه 24 ساعته به دانشجويان خدمات می دهد

هیات رییسه دانشگاه با حضور در محل ثبت نام دانشجویان ورودی سال تحصیلی 97-1396 از روند اجرای آن در دانشکده های مختلف بازدید کردند.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه در جریان بازدید هیات رییسه دانشگاه از مراحل مختلف ثبت نام، در گفتگویی ضمن تبریک سال تحصیلی جدید، برای تمامی دانشجویان آرزوی موفقیت و بهروزی کرد.
دكتر فتح الهي اظهار داشت: دانشگاه تربيت مدرس دانشگاهي پيشرو در سطح ملي، منطقه اي و بين المللي است و فضا و امكانات خوبي را براي دانشجويان فراهم نموده است كه بخشي از آن مربوط به امكانات تحقيقاتي در دانشكده ها و آزمايشگاه هاي موجود در آن ها مي باشد و بخشي ديگر نيز همانند كتابخانه مركزي 24 ساعته به ارائه خدمات به دانشجويان مي پردازد.
وي گفت: دانشگاه برنامه هاي متعددي را براي دانشجويان تدارك ديده است كه دانشجويان به تدريج در طول سال تحصيلي از اين امكانات و برنامه ها بهره مند خواهند شد.
گفتنی است ثبت نام دانشجویان جدید به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می پذیرد که در ثبت نام امسال همانند سالهای گذشته با تمهیدات انجام شده، بسیاری از مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام گردیده و برای نخستین بار امسال دانشجویان بصورت مستقیم در دانشکده های محل تحصیل خود ثبت نام می کنند. این روند سبب کاهش هزینه ها و تسریع در فرایند ثبت نام شده است. گفتنی است ثبت نام دانشجویان جدید الورود به مدت سه روز از 27 شهریورماه آغاز شده و تا 29 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.


١٢:٤٣ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٧٠    /    تعداد نمایش : ١٢٧٢خروج