اخبار > دکتر ایرانمنش به عنوان نایب رئیس آکادمی جهانی ریاضی شیمی انتخاب شد


 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر ایرانمنش به عنوان نایب رئیس آکادمی جهانی ریاضی شیمی انتخاب شد

دکتر علی ایرانمنش عضو هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تربیت مدرس به عنوان یکی از دو نایب رئیس آکادمی جهانی ریاضی- شیمی انتخاب شد.
در سیزدهمین مجمع عمومی آکادمی ریاضی-شیمی جهان که 30 ژوئن 2017 در رومانی برگزار شد، ضمن انتخاب رئیس آکادمی، دکتر علی ایرانمنش عضو هیأت علمی و استاد تمام گروه ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی دانشگاه تربیت مدرس و رئیس انجمن نانوفناوری ایران، به عنوان یکی از دو نایب رئیس آکادمی مذکور انتخاب شد.
گفتنی است دکتر علی ایرانمنش دارای مدرک کارشناسی ریاضی کاربردی از دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد و دکتری ریاضی محض از دانشگاه تربیت مدرس است. وی از سال 1374 به عنوان عضو هیأت علمی فعالیت خود در دانشگاه را آغاز کرد و هم اکنون با رتبه علمی استاد تمام در گروه ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی مشغول تدریس و پژوهش می باشد. عضویت در انجمن ریاضی ایران ، انجمن ریاضی آمریکا، انجمن ریاضی لندن، انجمن آمار ایران، انجمن ریاضی اروپا و انجمن ریاضی-شیمی اروپا ، همچنین عناوین پژوهشگر برتر گروه علوم پایه کشور در سال 1391، استاد نمونه بسیجی کشور در سال 1389، پژوهشگر برتر دانشگاه و استاد نمونه دانشگاه از جمله افتخارات و فعالیت های دکتر ایرانمنش در عرصه علوم ریاضی می باشد. وی مؤلف 6 کتاب بوده و در تألیف برخی از فصول 10 کتاب انگلیسی که توسط انتشارات معتبر بین المللی از جمله اشپرینگر منتشر شده، نقش داشته است. تا کنون نزدیک به 300 مقاله به قلم دکتر ایرانمنش در مجلات معتبر بین المللی و داخلی به چاپ رسیده و وی در 3 رساله پسا دکتری، 30 رساله دکتری و 80 پایان نامه کارشناسی ارشد به عنوان استاد راهنما حضور داشته است. دکتر ایرانمنش همچنین عنوان ریاست انجمن نانوفناوری ایران را از سال 1393 تا به حال در کارنامه اجرایی خود دارد.


١٥:٠٠ - سه شنبه ١٣ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٤٧٢١    /    تعداد نمایش : ٢٠٥١خروج